کارخانه فرش قیطران

کارخانه فرش قیطران

از گذشته فرش ایرانی زبانزد مردم ملل مختلف بوده است، حتی امروزه نیز جایگاه فرش ایرانی در جهان حفظ شده و تجارت فرش ایرانی کمک شایانی به پیشبرد اقتصاد کشور کرده است. کارخانه فرش قیطران یکی از عامل های مهم تولید فرش ایرانی و همینطور صادرات آن است.

ساخت فرش ایرانی در کارخانه فرش قیطران کاشان

شرکت های بسیاری در زمینه تولید و ساخت انواع فرش های ایرانی در کشور فعالیت می کنند و البته افراد یا کارگاه هایی هم هستند که بصورت مستقل کار می کنند، اما هیچ کدام نمی توانند جای کارخانه فرش قیطران را بگیرند.

بدلیل شناخته شده بودن کارخانه فرش قیطران کاشان و معروف بودن انواع فرش های آن اعم از فرش ۷۰۰ شانه قیطران یا فرش ۱۲۰۰ شانه قیطران که با رنگ ها و قیمت های خوبی ارائه می شوند.

می توان گفت کارخانه فرش قیطران روند رو به رشدی را در جهت رضایت مشتریان و بالا بردن فروش خود در پیش گرفته است.

حتی فرش قیطران ۱۵۰۰ شانه هم که برای اولین بار توسط کارخانه فرش قیطران ساخته شد، نشانه ای از نو آوری و پیشرو بودن کارخانه فرش قیطران می توان تلقی کرد.

فرش ۱۲۰۰ شانه قیطران

کارخانه فرش قیطران برای بالا بردن فروش خود مانند بسیاری از شرکت های دیگر باید بهترین و زیباترین طرح ها را برای ساخت فرش های خود بکار ببرد و به همین دلیل این شرکت با تجربه ترین طراحان را در اختیار گرفته تا بتواند ظرافت و زیبایی را نمایش بگذارد.

بعضی طرح های ۱۲۰۰ شانه قیطران  مانند طرح فرش قیطران طرح افشان، فرش قیطران طرح ساناز مورد توجه بسیاری قرار گرفته اند همچنین طرح های فرش قیطران طرح گلستان و فرش قیطران طرح ترنم و فرشته نیز از محبوبیت بالایی برخوردارند.

فرش گل برجسته قیطران

قیمت فرش های ایرانی به دلایل متعددی متفاوت هستند، دلایلی مانند اندازه فرش ها، فرش گل برجسته ،جنس و دستباف یا ماشینی بودن فرش ها عوامل تعیین قیمت هستند.

همانطور که ذکر شد دلایل مختلفی برای تعیین قیمت بر سر انواع فرش ها وجود دارد اما برای مثال قیمت فرش قیطران طرح فرشته و قیمت فرش قیطران طرح ترنم از ۱۵۰۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰۰ تومان می توانند مختلف باشند.

کارخانه فرش قیطران کاشان از بزرگترین کارخانه های ایران است و از بهترین مواد و بهترین نخ استفاده می کند تا بتواند اعتماد و رضایت مشتریان را به خود جلب کند. این کارخانه دارای انواع استاندارد های بین المللی است و توانسته تا همه امکانات لازم را برای بوجود آوردن آنچه شایسته یک ایرانی است را فراهم کند.

فرش قیطران نام جدید گروه صنعتی گلبافت طلایی است قیطران کاشان در تولید  قیطران ۱۲۰۰ شانه قیمت اولین تولید کننده بود تولید فرش هزار شانه ماشینی هم اولین تولید کننده بود و در حال حاضر هم اولین تولید کننده فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه بوده‌است .

خرید اینترنتی فرش قیطران

خرید فرش قیطران در بعضی مواقع بسیار آسان است چرا که مشتریان لازم نیست اصلا فرش خود را به صورت حضوری خرید کنند خرید اینترنتی قالی قیطران هم برای شما مهیا است شما می توانید با شماره تلفن ۰۳۱۵۴۷۵۰۱۲۰ فرش کاشان تماس بگیرید و خرید اینترنتی قیطران را انجام دهید.

فرش قیطران طرح سیمرغ

فرش قیطران در بین تولیدکننده های فرش کاشان زبانزد است البته بعضی خریداران فرش ماشینی کاشان ترجیح می‌دهند فرش ماشینی خود را از شهر فرش خریداری کنند ولی اکثراً با خرید اینترنتی فرش شرکت قیطران در وقت و هزینه های خود صرفه جویی می کنند.

قیمت فرش طرح فرشته قیطران  و قیمت فرش طرح ترنم قیطران  و و فرش طرح سیمرغ قیطران و قیمت فرش کاشان قیطران در شهر فرش و موقعی که مشتری خرید اینترنتی فرش شرکت قیطران انجام می‌دهد متفاوت است اگر فردی به تولیدات فرش ماشینی شرکت قیطران دقت کند

فرش قیطران کاشان

فرش قیطران در حال حاضر تولیدات زیر را انجام میدهد

۱- فرش ماشینی قیطران ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ و بافت هشت رنگ

۲-  فرش ماشینی قیطران ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ و بافت ۱۰ رنگ

۳- فرش ماشینی قیطران ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ در طرح های مختلف

۴- فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه با تراکم ۴۵۰۰ با بهترین کیفیت

کارخانه فرش قیطران کاشان

۵۰۱۲۰ ۵۴۷ ۰۳۱

فرش های فوق در تنوع و نقشه های مختلف تولید می شود این فرش ها از بهترین نخ اکریلیک هیت ست شده بدون پرز و با کیفیت عالی و الیاف بایر آلمان تهیه می‌شود.

فرش قیطران برای اینکه بتواند بازار فروش بزرگی داشته باشد بسیار وقت صرف می کند و هزینه می‌کند و با طراحان و مدیران تولید خود ماهانه جلسات مختلفی برگزار می کند تا بتواند طرحهای روز تولید کند و نظر مشتریان را به خود جلب کند در حال حاضر در فرش کاشان چیزی که برای مشتری حائز اهمیت است قیمت فرش ماشینی قیطران طرح فرشته قیمت فرش طرح ترنم قیطران  فرش  ۱۲۰۰ شانه قیطران قیمت می باشد.

قیمت فرش قیطران طرح فرشته

البته شهر فرش هم در بعضی موارد با شرکت قیطران رقابت می‌کند و قیمت های متفاوتی به مشتریان ارائه می دهد ولی مطمئناً خرید فرش به صورت مستقیم از کارخانه فرش کاشان برای مشتریان بهتر خواهد بود و به نفع خریدار تمام خواهد شد چراکه حذف واسطه همیشه به نفع خریداران فرش ماشینی می باشد.

برای خرید فرش قیطران کاشان می توانید به سایت شرکت فرش آرمان مراجعه فرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.