قیمت فرش ۹ متری ماشینی ۷۰۰ شانه

قیمت فرش ۹ متری ماشینی ۷۰۰ شانه

قیمت فرش ۹ متری ماشینی ۷۰۰ شانه همیشه قابل توجه نمایندگی فرش کاشان و فروشگاههای فرش می باشد.

یکی از دلایل اینکه قیمت فرش ۹ متری ماشینی ۷۰۰ شانه نسبت به فرش ۷۰۰ شانه ۱۲ متری و فرش ۷۰۰ شانه ۶ متری قیمت بالاتری دارد این است.

که شرکت فرش کاشان زمانی که اقدام به تولید فرش ۷۰۰ شانه ۹ متری ماشینی می کند.

قیمت فرش ۹ متری

همان زمان و امکاناتی را به کار می برد که در زمان تولید فرش ۷۰۰ شانه ۱۲ متری می باشد پس قیمت فرش ۹ متری ماشینی ۷۰۰ شانه تقریبا در حدود قیمت فرش ۱۲ متری مواد اولیه می خواهد از این رو تناسب قیمت فرش ۹ متری با ۱۲ متری تناسب قابل توجهی می باشد.

در کل با توجه به هزینه تمام شده برای فرش ۹ متری ماشینی ۷۰۰ شانه توسط شرکت فرش کاشان ( فرش آرمان ) قیمت این فرش بیشتر است و البته برای فرش ۱۰۰۰ شانه هم صادق می باشد.

قیمت فرش ۷۰۰ شانه

به طور کلی می توان گفت تولید فرش ۹ متری ماشینی ۷۰۰ شانه برای شرکت فرش کاشان (فرش آرمان ) مقرون به صرفه نیست.

نمایندگی فرش کاشان اگر از نوع بافت و متراژ تولید شرکت فرش کاشان  (فرش آرمان ) اطلاع داشته باشد و بداند که هر نوع تولید برای فرش ۷۰۰ شانه یا فرش ۱۰۰۰ شانه در متراژ ۹ متر برای شرکت فرش کاشان (فرش آرمان ) چه قیمت تمتم شده ای دارد

متوجه خواهند شد که قیمت فرش ۹ متری قیمت گزافی نیست.

شرکت فرش کاشان (فرش آرمان ) قیمت فرش ۹ متری ماشینی ۷۰۰ شانه خود را به صورتی در خدمت نمایندگی فرش کاشان قرار می دهد تا هم شرکت دچار ضرر و زیانی نشود هم نمایندگی فرش کاشان هزینه گزافی نپردازد و هم مشتریان و خریدارانی که به نمایندگی فرش کاشان مراجعه می کنند برای خرید و پرداخت قیمت فرش ۹ متری ماشینی ۷۰۰ شانه راضی از مقدار پرداخت خود بابت خرید فرش باشند.

کارخانه فرش ماشینی کاشان

قیمت فرش ۹ متری ماشینی ۷۰۰ شانه|تولید فرش ماشینی

شرکت فرش آرمان محصول با کیفیت را با قیمت مناسب به دست مشتری میرساند.  برای قیمت فرش ۹ متری ماشینی ۷۰۰ شانه با این شماره تماس بگیرید ۱۲۰ ۵۰ ۵۴۷  ۰۳۱ (۵خط)

فرش ماشینی کاشان,شرکت فرش کاشان,فرش ۷۰۰ شانه,فرش ۱۰۰۰ شانه,نمایندگی فرش کاشان,تابلو فرش ماشینی,قیمت فرش ۹ متری ماشینی ۷۰۰ شانه,کارخانه فرش ماشینی کاشان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.