فرش ماشینی ۲۴ متری

فرش ماشینی ۲۴ متری

فرش ماشینی ۲۴ متری معمولاً با هر دستگاه بافندگی قابل بافت نیست.

شرکت های فرش ماشینی که دستگاه های پیشرفته تری دارند، دستگاه آنها توان بافت فرش ماشینی با عرض ۴ متر را دارد می توانند فرش ماشینی ابعاد بزرگ و یا فرش ماشینی قواره بزرگ تولید کنند.
ابعاد فرش ماشینی ۲۴ متری۴×۶ است البته شرکت فرش آرمان بنا به تقاضای مشتریان فرش ماشینی با ابعاد بزرگ فرش ماشینی ۲۰ متری و فرش ماشینی ۲۴ متری و فرش ماشینی ۳۲ متری و غیر هم تولید میکند و به مشتریان خود ارائه می کند تولید کننده های فرش ماشینی ابعاد بزرگ در ایران محدود هستند و اکثر تولید کننده های فرش ماشینی ابعاد بزرگ را تولید نمی کنند البته فرش ماشینی ۲۴ متری معمولاً با کیفیت های متفاوتی بافت می‌شود یعنی ممکن است از نوع فرش ماشینی ۲۴ متری ۷۰۰ شانه باشد یا فرش ماشینی ۲۴ متری هزار شانه باشد و یا اینکه فرش ماشینی ۲۴ متری ۱۲۰۰ شانه باشد.

خرید فرش ۲۴ متری ماشینی

در واقع اگر مشتری فرش ماشینی ۲۴ متری خریداری کند مطمئناً جز یکی از این سه دسته فرش ماشینی خواهد بود البته باید در نظر داشت فرش ماشینی قواره بزرگ معمولاً سنگین‌تر است و مشتری باید در نظر داشته باشد که برای حمل و نقل آن و یا شستشوی آن ممکن است که می به زحمت بیفتد با این حال چون فرش ماشینی یکپارچه است اگر فضای منزل شما بزرگ باشد نمای جالبی به خانه شما می دهد.
البته مشتریانی هم هستند که فرش ۱۵ متری ماشینی و یا فرش ۱۸ متری ماشینی نیاز دارند باید مد نظر داشته باشند که بافت این نوع فرش ها معمولا بین یک یا دو هفته طول خواهد کشید جنس این نوع فرش ها از چله پلی استر پنبه و پود پنبه با بهترین کیفیت و انتخاب فرش ها از آکرولیک هیت ست شده یا به اصطلاح نخ بدون پرز می باشد.

فرش ۲۴ متری ماشینی

فرش ۲۴ متری ماشینی هم مثل فرش های ۱۲ متری و ۹ متری به همان حالت بافته می‌شود و ریشه و زیگزاگ آن شبیه همان فرش ها می باشد.
برای خرید فرش ماشینی ۲۴ متری باید در نظر داشته باشید که وزن و مساحت یک فرش ۲۴ متری ماشینی دقیقا ۲ برابر فرش ماشینی ۱۲ متری می باشد فرش ۳۶ متری و فرش بیست متری
فرش ۱۸ متری ماشینی توسط کارخانجات فرش ماشینی تولید می شود اکثراً فرش ها در ابعاد بزرگ فرش ماشینی به صورت سفارشی بافته می شود اگر بخواهید ابعاد فرش ماشینی بزرگ را دقیق تر بدانید باید با شرکت فرش ماشینی آرمان تماس بگیرید.
شرکت فرش آرمان  ۱۲۰ ۵۰ ۵۴۷ ۰۳۱
البته فرش ماشینی با کیفیت پایین‌تر هم به صورت فرش ماشینی با ابعاد بزرگ بافته می شود ولی طرفداران زیادی ندارد به دلیل اینکه این فرش ها بزرگ هستند اگر کیفیت پایینی داشته باشند زود خراب و یا پاره می‌شوند.
شرکت فرش آرمان با سابقه ۱۵ ساله در تولید فرش ماشینی بهترین کیفیت فرش را به مشتریان خود ارائه می دهد و به مشتریان اطمینان می دهد که فرش خریداری شده با بهترین کیفیت بافت به آنان ارائه شده است.

فرش بیست متری

عرض فرش ۲۰ متری متر و طول آن ۵ متر می‌باشد این فرش معمولاً از عرض بافته می‌شود یعنی دستگاه فرش ماشینی که توان بافت فرش هایی با عرض ۴ متر دارد وقتی با آن دستگاه می خواهیم فرش بیست متری ببافیم باید فرش از عرض بافته شود.

فرش ۳۶ متری

مشتری عزیز باید در نظر داشته باشد که فرش ۳۶ متری ماشینی اگر قرار باشد با دستگاه های بافندگی که در حال حاضر موجود است بافت شود ابعاد آن بسیار جالب خواهد بود چراکه عرض این فرش ۴ متر و طول آن ۹ متر خواهد بود و نمی توان فرش را با عرض بیشتری بافت یعنی آنکه بعضی از مشتریان می خواهند این فرش های بزرگ را با عرض ۵ و یا ۶ متر خریداری کنند و با توجه به توضیحات قبلی باید مد نظر داشته باشند که تولید فرش ماشینی قواره بزرگ بیشتر از ۴ متر امکان پذیر نیست.

 

 

فرش ۲۴ متری در چه ابعادی تولید می شود؟

فرشهای ۲۴ متری در ابعاد ۶ × ۴ تولید می شود. شما می توانید انواع فرش ۲۴ متری را در وب سایت فرش آرمان پیدا کنید.

 

فرش ماشینی ۲۴ متری چند رنگ است و چه طرح هایی دارد؟

معمولاً فرشهای ماشینی ۲۴ متری و فرش ۳۶ متری در هشت رنگ تولید میشود ولی طرح های آن بسیار متنوع است و هر نوع طرحی را می‌توان به صورت فرش ۲۴ متری تولید کرد.

 

چرا بعضی از تولید کننده ها، فرش ۲۴ متری تولید نمی کند؟

برای تولید فرش ۲۴ متری باید دستگاه تولید فرش ماشینی توان تولید فرش با عرض ۴ متر را داشته باشد بعضی از دستگاه‌های تولید فرش حداکثر با عرض ۳ متر فرش ماشینی تولید می کنند که این امر باعث می شود که توان تولید فرش ۲۴ متری را نداشته باشند.

 

فرش ۲۴ متری چند شانه است؟

 فرش سایز بزرگ  و فرش ۲۴ متری را می‌توان به صورت فرش ۱۵۰۰ شانه و فرش ۱۲۰۰ شانه و هزار شانه و هفتصد شانه و… تولید کرد

 

قیمت فرش ۲۴ متری ماشینی

قیمت فرش ۲۴ متری ماشینی تقریباً دو برابر قیمت فرش ۱۲ متری است  به دلیل هزینه های طراحی و بافت سفارشی در هنگام تولید قیمت فرش ۲۴ متری و قیمت فرش سایز بزرگ تحت تاثیر قرار می‌گیرد و کمی افزایش پیدا می‌کند.

 

فرش سایز بزرگ چه نوع فرشی است؟

معمولاً به فرش هایی ، فرش سایز بزرگ گفته می‌شود که بزرگتر از ۱۲ متری یا ۴×۳ باشد سر فرشهای ماشینی سایز بزرگ به صورت سفارشی تولید می‌شود و باید مراحل طراحی نقشه ادیت و بافت را پشت سر بگذارد.

فرش ۳۶ متری ، فرش ۲۴ متری ، فرش ۲۰ متری و  فرش ۱۵ متری از جمله فرش های سایز بزرگ هستند که بسیار پر مصرف هستند و به وسیله مشتریان سفارش داده می شوند.

 

چه طرح هایی در فرش های ۲۴ متری و فرش ماشینی سایز بزرگ بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد؟

معمولاً فرش هایی که شبیه نقشه‌های فرش دستبافت هستند در بافت فرش ۲۴ متری مشهد و فرش ماشینی ۲۴ متری کاشان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند مخصوصاً فرش ماشینی ۲۴ متری طرح افشان که بدون تو این وسط می باشد و با گلهای ریز طراحی شده است این نوع طرح ها در تولید فرش ماشینی سایز بزرگ و فرش ۲۴ متری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

 

چرا معمولاً فرش ماسینی سایز بزرگ و فرشهای ۲۴ متری و فرش با سایز دلخواه را به صورت دوتایی تولید می‌کنند؟

به طور کلی تمامی فرش ها به صورت جفتی یا همان دوتائی تولید می شود ولی اگر مشتری یک فرش را یک تخته یا سه تخته بخواهد خرید کند.

 یکی از فرشها داخل انبار باقی می ماند ولی در فرش های سایز بزرگ و فرش های با سایز دلخواه امکان اینکه یکی از فرشها داخل انبار نگهداری شود ممکن نیست چون آن فرش به صورت سفارشی برای مشتری تولید شده است و ممکن است مشتری های دیگر این نوع فرش را سفارش ندهند و خریداری نکنند به به همین دلیل فرش هایی که به صورت سفارشی تولید می شود و با سایز دلخواه می باشد به صورت دوتایی فتولید و فروخته میشود.

 

چه مدت طول میکشد تا فرش ۲۴ متری یا فرش سایز دلخواه تولید شود؟

چون برای بافت فرش سایز بزرگ و فرش سایز دلخواه و فرشهای ۲۴ متری باید پروسه طراحی و ادیت نقشه و تولید به صورت سفارشی انجام شود این پروسه تقریباً حدود یک هفته تا ۱۰ روز زمان میبرد البته اگر در هنگام تولید  فرش سایز بزرگ بخش تولید آماده بافت این نوع فرش نباشد ممکن است این پروسه بیشتر طول بکشد.

 

چطور می توان فرش سایز بزرگ و یا فرش ۲۴ متری را سفارش داد و خریداری کرد؟

برای خرید فرش ۲۴ متری و فرش سایز بزرگ در ابتدا باید طرح مورد نظر را انتخاب کرد پس از آن باید با ارائه طرح به سایت فرش آرمان درخواست خود را جهت خرید و سفارش اعلام کنید.

البته هر گونه سوال و یا راهنمایی این نیاز دارید می توانید جهت خرید فرش های با سایز بزرگ از طریق شماره تلفن ۰۳۱۵۴۷۵۰۱۲۰ با کارشناسان شرکت فرش آرمان در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان جهت خرید استفاده کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.