خرید اینترنتی فرش گرد

خرید اینترنتی فرش گرد

در حال حاضر خرید اینترنتی فرش دایره گرد بسیار ساده می باشد چرا که اگر خریدار اینترنتی فرش گرد ابعاد مکانی که میخواهد فرش ماشینی دایره را استفاده کند دقیقاً بداند، می توان مشخص کرد که قطر فرش ماشینی گرد که لازم دارد چقدر است.

و از این طریق خرید اینترنتی فرش گرد را انجام میدهد.

قیمت فرش گرد ۱۲متری

در واقع فرش گرد ماشینی را نمی توان به صورت فرش ماشینی ۱۲ متری یا فرش ماشینی ۹ متری و یا….

در نظر گرفت چرا که فرش ماشینی دایره را معمولاً از  قطر آن سایز بندی می کنند .

بنابراین اگر جایی که شما میخواهید فرش را پهن کنید به اندازه یک فرش ۱۲ متری می باشد شما می توانید فرش ماشینی دایره با قطر سه متر ی یا فرش ماشینی گرد با قطر ۴ متر استفاده کنید.

فرش ماشینی گرد به صورت فرش ماشینی ۷۰۰ شانه گرد و فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه گرد و فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه گرد تولید می شود با در نظر گرفتن این موضوع اگر خریدار نقشه مورد نظر خود را انتخاب کند.

خرید اینترنتی فرش گرد

 فرش گرد سه بعدی

البته بعضی از خریداران فرش گرد ماشینی به دنبال فرش گرد پاتریس و یا فرش گرد سه بعدی هستند و یا اینکه در نظر دارند خرید اینترنتی فرش بیضی انجام دهند اگر خریدار فرش هستید می توانید با جستجو در سایت شرکت فرش آرمان هر نوع فرش گرد ماشینی که مد نظرتان باشد را پیدا کنید اعم از اینکه فرش گرد پاتریس فرش گرد سه بعدی گلیم گرد و فرش گرد سایز بزرگ باشد ولی در صورتی که نتوانستید فرش ماشینی گرد مورد نظر خود را پیدا کنید می توانید با شماره

۱۲۰ ۵۰ ۵۴۷ ۰۳۱ تماس بگیرید و یا

با شماره ۴۱۰۰ ۲۸۰ ۰۹۳۵

تماس بگیرید و یا از طریق تلگرام ارتباط برقرار کنید تا بتوانید فرش مورد نظر خود را خریداری کنید.

فرش گرد سایز بزرگ

معمولاً فرش گرد سایز بزرگ خریدارانی دارد که اتاق پذیرایی و یا حال ساختمان آنها بزرگ باشد این خریداران معمولا از لحاظ مالی قدرت خرید فرش های با کیفیت را دارند فرش گرد سایز بزرگ با قطر ۴ متر می باشد و نمی توان فرش گرد سایز بزرگتر از قطر ۴ متر تولید کرد چراکه دستگاه های تولید فرش ماشینی حداکثر فرشی که تولید می کنند با عرض ۴ متر می باشد و ریز تر از آن را نمی توانند تولید کنند به هر حال فرش گرد سه بعدی باشد یا گلیم گرد و یا هر فرش ماشینی گرد دیگر حداکثر قطر آن ۴ متر خواهد بود.

گلیم گرد

فرش گلیم ماشینی را هم مثل فرش های دیگر می‌توان به صورت گرد و یا ابعادی تولید کرد.

البته فرش های گلیم ماشینی به صورت ابعاد کوچک بسیار تولید می شوند و یکی ازاین ابعاد گلیم گرد می باشد که با قطرهای متفاوت تولید می شود.

فرش گرد پاتریس

معمولاً خریدارانی که به دنبال فرش گرد پاتریس هستند نقشه ای از شرکت فرش پاتریس دیده‌اند و تمایل دارند فرش گرد پاتریس را خریداری کنند تا بتوانند هم اینکه فرش ماشینی جدید را خریداری کنند و هم همان نقشه ای که مدنظرشان است را بتوانند به صورت خرید اینترنتی فرش گرد با نقشه پاتریس انجام دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.