تابلو فرش

تابلو فرش

هنر فرش و فرش بافی در دهه های گذشته با حجم گسترده تولید در ایران جنبه ای صنعتی پیدا نموده است. از جمله تولید تابلو فرش در کشور.

ما ایرانیان در هنر و بافت فرش در جایگاه بسیار بالایی در جهان قرار داریم و البته جایگاه ویژه ای در تابلو فرش در جهان داریم. تابلوی فرش دارای زیباترین و متنوع ترین نقوش می باشد که تولید کنندگان با سیستم ها و سازکار های خود هر گونه عکس و منظره و زیبایی را تبدیل به تابلوی فرش می کنند. شرکت های تولید تابلوی فرش با ارائه تابلو فرش به بازار توانستن به سلیقه ها و خواسته های متنوع جامعه جوابگوبوده و نیاز مردم را در زمینه تابلوی فرش اغنا کنند.

 تابلو فرش ماشینی ارزان

هنر تابلو فرش و بافت تابلوی فرش از قدیم بوده دقیقا اززمانی که فرش دستباف وجود داشته بافت تابلوی فرش هم انجام می شد. تا جایی که ما می توانیم تابلوهای فرش زیبایی را که از قدیم به دست هنرمندان بافنده تابلوی فرش انجام شده در موزه ها به تماشا بنشینیم. تابلو فرش در قدیم به صورت دستبافت انجام می شده اما در حال حاضر این هنر در خیلی جاها با تکنولوژی آمیخته شده تا جاییکه شرکت های تولید کننده تابلو فرش توانستند با نوآوری و خلاقیت تابلو های فرش زیبایی به بازار عرضه کنند به صورتی که مشتریان گرامی بتوانند به سلیقه و نیاز خود تابلوی فرش مناسب خود را تهیه و خریداری کنند و خانه و کاشانه خود را با این تابلوهای فرش لوکس و زیبا به بهترین نحو تزئین نمایند.

تابلو فرش  در اندازه های متفاوتی بافت می شود و مشتریان به نوع خواست و استفاده خود می توانند از تابلوهای فرش تهیه و خریداری کنند.اندازه های تابلوی فرش را می توان بدین صورت نام برد:

تابلوی فرش ۳۵×۵۰ و تابلوی فرش ۵۰×۶۰ و تابلوی فرش ۷۰×۱۰۰ و تابلوی فرش ۸۰×۱۲۰ و تابلوی فرش ۱۰۰×۱۵۰ و تابلوی فرش ۲۰۰×۳۰۰

افتخار ما در تولید تابلو فرش این است که می توانیم مشتری گرامی خود را راضی و خشنود سازیم و هر گونه انتقاد و پیشنهاد سازنده را در تولید و توزیع تابلوی فرش از طرف شما عزیزان را می پذیریم.

 تابلو های فرش

در ایران از دیر باز بافت فرش و تابلوهای فرش متداول بوده و بسیاری از ایرانیان از طریق بافت فرش و تابلو فرش امرار معاش مینمودند. لذا همین امر ساکنان شهر های فرش خیز را برآن داشت تا این هنر را گسترش داده و از طریق دستگاههای مجهز به بافت فرش و تابلوهای فرش بپردازند.

اما در بافت تابلوی فرش لذتی وجود دارد که شاید در بافت خود فرش نیست چرا که بافت تابلو فرش از هنر نقاشی و طراحی متنوع تری استفاده میشود و روح بافنده و تولید کننده و مشتری را بیش از پیش اغنا می کند.

تابلو فرش

امروزه تابلو فرش در بازار با تنوع و رنگ آمیزی و نقوش و طرح های بسیار زیبا وجود دارد و ما افتخار این را داریم که در این حیطه فعالیت داریم و میتوانیم به این جامعه (بافت تابلوهای فرش) هنرمند کمکی هر چند کوچک بنماییم.

همه خوب میدانیم که تابلوهای فرش تزئینی هستند و تابلوهای فرش را مانند تابلو قاب می کنند و بر روی دیوار نصب می کنند از این روما تولید کنندگان تابلوهای فرش باید بیش از پیش در نوع و کیفیت و رنگ آمیزی تابلوهای فرش کوشا باشیم تا بتوانیم رضایت شما مشتری های گرامی را جلب نماییم.

موضوع تابلو فرش را می توانیم دسته بندی کنیم که شامل تصاویری از جمله :

تابلوهای فرش از مناظر طبیعی ، تابلوهای فرش از حیوانات ، تابلوهای فرش از گل ، تابلوهای فرش از اشخاص ، تابلوهای فرش از چهره ، تابلوهای فرش ترکیبی ( ترکیبی از بناهای تاریخی و حیوانات و مناظر طبیعی ) ، تابلوهای فرش از نقاشی های هنرمندان مشهور جهان( مینیاتور اثر استاد محمود فرشچیان)

میبینیم که تنوع و زیبایی حتی در بیان تابلوهای فرش گسترده هستن چه رسد در تولید و توزیع این محصول خاص ( تابلوهای فرش ).

کارخانه فرش کاشان تابلو

تابلوهای فرش|تولید فرش ماشینی

تابلوهای فرش هنر زیبا و جذاب در حیطه تولید فرش میباشد که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند. شرکت فرش آرمان با ما تماس بگیرید:  ۵۰۱۲۰ ۵۴۷ ۰۳۱ (۵خط)

فرش ماشینی کاشان,شرکت فرش کاشان,فرش ۷۰۰ شانه,فرش ۱۰۰۰ شانه,نمایندگی فرش کاشان,تابلوهای فرش,اعطای نمایندگی فرش,کارخانه فرش ماشینی کاشان,اخذنمایندگی فرش,تابلو فرش

مرکز فروش تابلو فرش ماشینی

تابلوی فرش|تولید فرش ماشینی

ایرانیان در هنر و بافت تابلوی فرش در جایگاه بسیار بالایی در جهان قرار دارند برای خرید تابلو فرش از ما (شرکت فرش آرمان) با شماره ۵۰۱۲۰ ۵۴۷ ۰۳۱ (خط۵) تماس بگیرید.

فرش ماشینی کاشان,شرکت فرش کاشان,فرش ۷۰۰ شانه,فرش ۱۰۰۰ شانه,نمایندگی فرش کاشان,تابلو فرش ماشینی,سایت تابلو فرش,کارخانه فرش ماشینی کاشان,تابلوهای فرش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.