درباره ما

معرفی شر کت فرش ماشینی آرمان

شرکت فرش آرمان فعالیت خود را با تولید فرش 700 شانه و با استفاده از تجارب مدیران و طراحان با سابقه بیش از پانزده سال آغاز کرده است و در حال حاضر با ارائه محصولاتی نظیر فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه و فرشهای فانتزی در خدمت مشتریان عزیز می باشد.
شرکت فرش آرمان در شهرک صنعتی سلیمان صباحی واقع در شهرستان آران و بیدگل ، بزرگترین شهرک تخصصی تولید فرش ماشینی در ایران فعالیت می کند و یکی از اهداف بزرگ این شرکت رضایتمندی مشتریان پس از خرید محصولات می باشد و به همین منظور فرشهای ماشینی 700 شانه و 1000 شانه و 1200 شانه خود را با ویژگی های زیر به مشتریان ارائه می کند.
1-این فرشها از نخ هیت ست شده (گرما و بخار داده شده) و با کیفیت استفاده شده است.که بدون پرز و حساسیت می باشد و در برابر گرما ( شبیه اتو و اجسام داغ) مقاوم می باشد.
2-به دلیل استفاده از الیاف 100% اکرلیک درجه یک ، این فرشها لطافت و نرمی خاصی دارند که مورد توجه خریداران قرار میگیرد.
3-نقشه ها و رنگ آمیزی فرشهای ارائه شده توسط شرکت فرش آرمان، با دقت توسط متخصصان و طراحان و مهندسان مجرب این شرکت انتخاب می شوند.که این موضوع باعث می شود محصولات منحصر به فرد با طرح و رنگ بسیار زیبایی بدست خریداران برسد.
4-از دیگر خصوصیات فرشهای تولید شده ثبات رنگ الیاف مصرف شده در محصولات می باشد که باعث می شود رنگ آمیزی فرش ، در برابر سایش و استفاده چند ساله و شستشو و نور آفتاب تغییر چندانی نمی کند.و بعد از مدتها استفاده بازهم فرش نو به نظر می رسد و حالت کهنه به خود نمی گیرد.
5-دلیل اصلی طول عمر فرشهای شرکت فرش آرمان استفاده از تکنولوژی پیشرفته اروپا در دستگاههای بافندگی می باشد.همچنین استفاده از چله و پود با کیفیت عالی در فرشها طول عمر فرش را دوچندان می کند.

برای اطلاع از جدیدترین محصولات شرکت فرش آرمان ، پیشنهاد میکنم همین الان به کانال تلگرام ما بپیوندید:
پیوستن به کانال تلگرام شرکت فرش آرمان